Zobacz apartament Lary w nowym 27-minutowym gameplayu z Rise of the Tomb Raider

W sieci pojawił się właśnie najnowszy materiał z Rise of the Tomb Raider. Na 27-minutowym gameplayu widzimy sceny z samego początku gry, czyli lawinę śnieżną oraz Grobowiec Proroka z fragmentu z Syrii. 

Poza tym, możemy także zobaczyć apartament Lary – między dwoma wymienionymi wcześniej fragmentami rozgrywa się bardzo kluczowa scena, na której widzimy włamanie do mieszkania bohaterki a także Anę – kochankę Richarda Crofta, ojca Lary. Zapraszamy do obejrzenia chociażby ze względu na fantastyczną grę aktorską i sprzyjającą temu oprawę graficzną – oba te aspekty łączą się w spójną całość tworząc ultrarealistyczne emocje na twarzach bohaterów. Zastosowane technologie do śledzenia ruchów aktorów nie poszły na marne owocując w niespotykanej dotychczas jakości animacji w grach komputerowych. Nie wiemy jak Wy, ale nam brak słów, jeśli chodzi o oprawę audiowizualną.

Inaczej ma się z gameplayem, który jest w całości liniowy. Końcowa zagadka (która nie jest pokazana w tym materiale) da nam trochę możliwości poszperania i eksplorowania po okolicy. Już się nie możemy doczekać co będzie dalej. Nie przedłużając, zerknijcie okiem:

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.