[AKTUALIZACJA] Zobacz, jak dyrektor kreatywny serii gra w Tomb Raider: Definitive Edition

My, jako gracze, do gier komputerowych podchodzimy z nieco innej perspektywy niż ich twórcy. Przeważnie dostajemy gotowy produkt nie mając pojęcia, jak wyglądał proces powstawania, nie mówiąc już o odczuciach samych ludzi zaangażowanych w projekt.

Informacja o twórcach grających w swoje dzieła online nie jest już taką nowością jak kiedyś. Przed premierą wielu produkcji studia ogłaszają daty livestreamów z nadchodzących gier. Tym razem Brian Horton, dyrektor kreatywny serii Tomb Raider od 2009 roku, postanowił zagrać w wydaną już dawno produkcję, Tomb Raider: Definitive Edition.

Nie będzie to spektakularne wydarzenie promujące produkt, tylko spokojny livestream, podczas którego Brian będzie przechodził grę „na 100%” (z zamiarem zebrania wszystkich znajdziek, artefaktów, i tym podobnych) oraz odpowiadał na pytania z czatu.

Event odbędzie się na Twitch.tv. Zapraszamy do oglądania już 3 października, o godzinie 18:00 na kanale Briana!


AKTUALIZACJA:

Brian właśnie poinformował o przesunięciu daty livestreamu na tydzień wcześniej – zatem z Panem Hortonem widzimy się już 26 września o godzinie 18:00. Platforma gry, jakżeby inaczej, to Xbox One.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.